Cokolwiek robisz, nie rezygnuj z pracy!

Dzisiejszy świat opiera się na pracy. Pracujesz dla kogoś innego. Pracujesz dla siebie. Prowadzisz własną firmę i nad nią pracujesz. Jesteś właścicielem firmy innej osoby i pracuje ona dla Ciebie. Jesteś osobą poruszającą się i wstrząsającą, a ludzie na całym świecie pracują dzięki Tobie i Twoim wpływom.

Praca praca praca praca praca!

Czy lubisz pracować? Lubisz codziennie dojeżdżać do pracy, marnując wiele godzin życia za kierownicą? Czy kochasz swojego szefa? Czy Twoi współpracownicy inspirują Cię do stania się lepszą osobą? Czy możesz sobie wyobrazić swoje życie bez tej pracy, która trzyma cię razem?

Cóż, na szczęście nie musisz! Wykorzystaj wszystkie poniższe pojęcia, aby przypomnieć, że bez względu na wszystko, cokolwiek się stanie, NIGDY NIE ZATRZYMAJ SIĘ Z PRACY!

College – Przejdź przez 4 lata liceum, chcąc tylko upić się, brać narkotyki i uprawiać seks. Odmówcie temu wszystkiemu wasze społeczeństwo. Teraz zapłać od 20 000 do 40 000 dolarów rocznie, przenieś się do akademika bez nadzoru, gdzie możesz oddawać się seksowi, narkotykom i alkoholowi, ile chcesz, a potem oczekuje się, że skupisz się na swoich celach zawodowych. To ma sens, prawda?

Poszukiwanie pracy – ta jest prosta. Nie możesz znaleźć porządnej pracy, ponieważ nie masz żadnego doświadczenia. Nie możesz zdobyć żadnego doświadczenia, ponieważ nie masz przyzwoitej pracy. Powtarzać.

Płace – Zarabiasz dużo pieniędzy, prawda? W rzeczywistości chciałbyś co tydzień dawać swojemu pracodawcy trochę ZWROTU. W końcu byli na tyle hojni, że dali ci pracę, ale przynajmniej możesz dodać część własnej żałosnej pensji do ich już i tak grubych kont bankowych.

Zarządzanie – Twój szef nie mógłby być mądrzejszy ani lepiej utrzymywać kontakt z Tobą i innymi współpracownikami. W rzeczywistości to cud, że twój szef jest tylko menadżerem i nie jest właścicielem całej firmy. On lub ona jest w istocie twoim światłem przewodnim. Nie rób niczego, co mogłoby zagrozić temu cennemu zasobowi!

Zmiana dzienna – oto pytanie: czyj to wspaniały pomysł, aby prawie każda osoba w Ameryce poszła do pracy dokładnie o tej samej porze, poszła na lunch dokładnie o tej samej porze i wyszła pod koniec dnia dokładnie o w tym samym czasie? Twoje życie NIE byłoby łatwiejsze, gdybyś mógł pracować zdalnie, ustalać własne godziny pracy lub może pomyśleć o własnym, pomysłowym sposobie wykonywania pracy każdego dnia. Trzymaj się dziennej zmiany i omiń szał uliczny, proszę.

Współpracownicy – oto wspaniały pomysł. Weź całą grupę ludzi, którzy nie mają absolutnie nic wspólnego poza potrzebą bardzo małej wypłaty, zmuszaj ich do sytuacji, których nienawidzą, i poproś ich, aby się dogadywali, uśmiechali i byli graczami zespołowymi. Nie zapomnij mrugnąć i skinąć Greaserowi Bobowi w biurze, który może nawet nie mieć prysznica, lub Perfume Pam, która uważa, że ​​osobiste produkty zapachowe powinny być wydawane w porcjach, a nie w spritzach.

Korzyści – Podziękuj Twórcy, że możesz pracować od 50 do 80 godzin tygodniowo za przywilej płacenia setek dolarów pieniędzy, które zarabiasz, pracując od 50 do 80 godzin tygodniowo, za pakiet świadczeń, który nie obejmuje przysiadów na wypadek, gdybyś kończą w szpitalu i muszą spędzać od 50 do 80 godzin tygodniowo. Czy to było zdanie poprzedzające?

Plan emerytalny – Oto kolejny klejnot dzisiejszego społeczeństwa. Pracuj dla tej samej firmy przez 40 lat potrzebnych do przejścia na emeryturę, aby otrzymać plan emerytalny, który zapewnia ci niewielki tygodniowy procent pieniędzy, które nie były wystarczające, abyś mógł z nich żyć.

Podsumowując, wydaje się, że jasno pokazaliśmy, że zdobycie i utrzymanie pozycji korporacyjnej jest ZDECYDOWANIEM czymś, co chcesz robić.

Jeśli jednak uważasz, że którekolwiek lub wszystkie z powyższych dzwonków są bardzo prawdziwe i po prostu chcesz WYJŚĆ, to zdecydowanie wykonaj skok. Śmieszny scenariusz zilustrowany powyżej będzie nadal dostępny, jeśli zdecydujesz się do niego wrócić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.