Dlaczego warto zatrudnić mechanika z certyfikatem ASE

Jak wybierasz mechanika samochodowego? Szukasz takiego, który jest blisko Ciebie? Czy po prostu otwierasz żółte strony i widzisz, kto ma największą reklamę? Jeśli tak wybierzesz mechanika, możesz być zaskoczony, gdy odzyskasz samochód lub ciężarówkę. Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy zatrudnianiu mechanika samochodowego, jest certyfikat ASE.

Mechanicy z certyfikatem ASE przeszli obszerne szkolenie i zostali przetestowani, aby udowodnić, że wiedzą, co robią. ASE to skrót od Automotive Service Excellence. Od swojego powstania w 1972 roku National Institute for Automotive Excellence certyfikował ponad 400 000 specjalistów z branży motoryzacyjnej. Instytut twierdzi, że jego misją jest „poprawa jakości naprawy i serwisu pojazdów poprzez testowanie i certyfikację fachowców zajmujących się naprawami i obsługą”. Ale jak oni to robią?

Aby uzyskać certyfikat ASE, mechanicy muszą mieć 2 lata doświadczenia zawodowego i zdać co najmniej jeden z egzaminów. Mechanicy są zobowiązani do okresowego odnawiania swoich certyfikatów, aby mieć pewność, że korzystają z najnowszych technologii. Gwarantuje to, że znak firmowy Instytutu „niebieska pieczęć” pozostaje znaczący.

Aby znaleźć mechanika z certyfikatem ASE, poszukaj niebieskiej pieczęci z literami ASE. Certyfikowani mechanicy z dumą będą wyświetlać to w swoim sklepie i na swoich reklamach. Aby znaleźć mechanika z certyfikatem ASE, możesz również odwiedzić National Institute dla Automotive Excellence lokalizator mechaników witryn internetowych. Nie będziesz rozczarowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.