Fala popularności w karierze na morzu

Szansa dla osób poszukujących pracy jest bardzo duża i jest wiele powodów.

Wraz z rozszerzeniem Programu Bezpieczeństwa Morskiego (MSP) flota MSP powiększyła się z 47 do 60 statków. Obserwuje się również wzrost w branży statków wycieczkowych pod banderą Stanów Zjednoczonych. Ponieważ istnieje tak wiele różnych typów statków, wybór jest niezrównany. Oznacza to, że jako pracownicy pracujący na podstawie umów między firmami morskimi a Międzynarodowym Związkiem Marynarzy, marynarze handlowi mają możliwość pływania na wielu różnych statkach, w tym na pełnomorskich statkach towarowych i wojskowych statkach pomocniczych, na których marynarze nadal wspierają amerykańskie oddziały w operacji. Trwała wolność i iracka wolność.

W miksie możliwości są również statki Wielkich Jezior, statki kablowe, holowniki i promy pasażerskie.

Miejscem dla wielu amerykańskich mężczyzn i kobiet, którzy chcą wypłynąć w morze, jest Paul Hall Centre for Maritime Training and Education. Ta najnowocześniejsza szkoła, stowarzyszona z Seafarers International Union, oferuje najbardziej zatwierdzone przez US Coast Guard kursy ze wszystkich szkół morskich w kraju – od poziomu podstawowego do przygotowania licencji i wsparcia akademickiego.

Oprócz wsparcia akademickiego szkoła oferuje programy GED i studia wyższe. W rzeczywistości wiele zajęć morskich można wykorzystać na zaliczenie uczelni.

Od momentu otwarcia w 1967 r. Kształciło się tam około 145 000 studentów. Program praktykanta łączy szkolenie praktyczne z nauczaniem w klasie. Składa się z trzech faz, w tym 90 dni na pokładzie statku pod banderą Stanów Zjednoczonych. Ta konkretna faza pomogła zwiększyć wskaźnik retencji w branży – około 75 procent studentów, którzy ukończyli cały program, nadal żegluje cztery lata później.

W każdej chwili w szkole jest 100 uczniów – niektórzy są w fazie 1, inni w fazie 3 (faza 2 jest na morzu).

Szkoła ma swoją siedzibę w Piney Point w stanie Maryland i obejmuje symulatory mostów i silników, szkołę gaszenia pożarów i bezpieczeństwa im. Josepha Sacco oraz laboratorium kulinarne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.