Kariera księgowa

Kariera księgowa może być właśnie tym, co przyniesie Ci satysfakcję i poczucie spełnienia. Oprócz karier medycznych i związanych ze zdrowiem, księgowi należą do grupy zawodów, w przypadku których przewiduje się znaczny wzrost w ciągu najbliższych kilku lat.

Absolwenci czteroletnich programów księgowych zarabiają 3,7% więcej, jeśli chodzi o początkowe wynagrodzenie zaraz po ukończeniu studiów. Posiadacze tytułów magisterskich obserwują 4% wzrost wynagrodzenia początkowego w ciągu ostatnich kilku lat.

Istnieje również wiele najlepszych dwuletnich programów studiów księgowych. Twój wybór naprawdę zależy od wielu czynników, w tym celów zawodowych, ilości pieniędzy, które musisz zainwestować w edukację lub zdolności do uzyskania pożyczek studenckich, a także od tego, jak wygląda Twój harmonogram.

Jeśli chcesz kształcić się w zakresie rachunkowości, aby lepiej zarządzać własną małą firmą lub organizacją non-profit, prawdopodobnie najlepiej poradzisz sobie z niektórymi zajęciami w lokalnym college’u lub innego rodzaju centrum nauczania.

W wielu większych miastach i niektórych miastach istnieją centra edukacyjne, które oferują szeroki wachlarz zajęć, od gotowania i majsterkowania po księgowość. Zapytaj w swojej lokalnej bibliotece publicznej lub szkole średniej, aby dowiedzieć się o wszystkich możliwościach uczenia się, które Twoja społeczność ma do zaoferowania.

Jeśli chodzi o bardziej poważne studia związane z zarządzaniem finansami firmy lub organizacji, może się okazać, że uczelnia społeczna ma tylko kombinację zajęć, których szukasz.

Jeśli chcesz kontynuować karierę księgową, college społeczny jest nadal jednym z najlepszych miejsc do rozpoczęcia. Jeśli masz dzieci lub musisz pracować, uczęszczając do szkoły, uczelnie lokalne zapewnią Ci największą elastyczność w zakresie planowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.