Miejsca pracy dyspozytorów linii lotniczych

W kilku powiązanych artykułach wspomniałem o znalezieniu pracy jako koordynator lotów, jako steward lub jako pilot. Każda specjalność, jak możesz sobie wyobrazić, ma swoje własne wymagania, dlatego strony z ofertami pracy nie zawsze są takie same. Jeśli masz pomysł, gdzie szukać – poza bezpośrednim kontaktem z pracodawcą – możesz zawęzić zakres wyszukiwania i miejmy nadzieję, skrócić cały proces poszukiwania pracy. Poniższa lista zawiera niektóre z witryn, które są najbardziej pomocne w sporządzaniu listy realnych możliwości dla dyspozytorów lotniczych.

Komisja ds. Zatrudnienia w Lotnictwie – ta witryna oferuje bezpłatną rejestrację i umożliwia również bezpłatne przesłanie CV. Obsługiwane linie lotnicze obejmują United, Continental, Trans States, Spirit, Southwest, Northwest, Mesa, EOS, Champion, Pace i wielu innych, w tym wielu europejskich i azjatyckich przewoźników. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie www.aviationemploymentboard.net.

Monster – Monster regularnie wymienia ponad 800 000 możliwości, w tym wiele nowych linii lotniczych. Rejestracja jest bezpłatna i możesz bezpłatnie zamieścić swoje CV. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.monster.com.

Lotnictwo – jedna z największych internetowych stron z ofertami pracy związanymi z lotnictwem, Avianation oferuje różnorodne możliwości, w tym wiele stanowisk dyspozytorskich. Za ich usługę wiąże się opłata, która obecnie wynosi 9,95 USD miesięcznie lub 80,55 USD rocznie. Czasami publikowane oferty specjalne znacznie obniżają cenę, więc odwiedź tę witrynę, aby uzyskać aktualne informacje: www.avianation.com już dziś.

Air Jobs Daily – jako jedna z wiodących witryn internetowych z ofertami pracy w branży lotniczej, Air Jobs Daily oferuje różnorodne możliwości dla pracowników lotnictwa biznesowego i komercyjnego. Air Jobs Daily pobiera roczną opłatę w wysokości 77,95 USD, która obejmuje również abonament na Air Jobs Digest, czasopismo zawierające dodatkowe oferty pracy i informacje związane z lotnictwem. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.airjobsdaily.com.

Hot Jobs – Hot Jobs, należący do giganta wyszukiwarek Yahoo, to witryna z ofertami pracy zawierająca kilkaset tysięcy ofert pracy, w tym oferty pracy w samolotach. Rejestracja jest bezpłatna i możesz bezpłatnie zamieścić swoje CV. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hotjobs.com.

Career Builder – największą internetową witryną z ogłoszeniami o pracę jest Career Builder, która w dowolnym momencie zawiera ponad milion ofert pracy. Lista miejsc pracy w liniach lotniczych, takich jak dyspozytorzy lotniczy, może nie jest tak duża, jak w przypadku niektórych miejsc związanych z lotnictwem, ale mimo to jest dobrym miejscem do poszukiwania. Członkostwo jest bezpłatne i możesz bezpłatnie zamieścić swoje CV. Odwiedź www.careerbuilder.com, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Inne witryny, które oferują możliwości dyspozytorów linii lotniczych, to: AEPS, Plane Jobs, Jet Jobs i Skyjobs. Należy pamiętać, że większość płatnych witryn zawiera te same oferty pracy, co każda z innych witryn, dlatego przynależność do więcej niż jednej nie jest opłacalna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.