MOŻLIWOŚCI DZIAŁANIA

Oto kilka pomysłów na maksymalizację wszelkich możliwości aktorskich, które mogą pojawić się na twojej drodze, lub tworzenie takich możliwości w pierwszej kolejności.

MAJĄCY AGENT

Agent może zobaczyć twoją twarz w miejscach, których sam nie mógłbyś zobaczyć. Zwiększa to prawdopodobieństwo znalezienia pracy. Im więcej uderzeń wykonujesz, tym więcej piłek trafiasz! Ale jest wiele możliwości aktorskich, które można znaleźć bez agenta. Chociaż prawie wszystkie produkcje filmowe, telewizyjne, na Broadwayu i poza Broadwayem będą wykorzystywać wyłącznie zgłoszenia agentów, nadal możesz znaleźć pracę bez agenta. Community and Dinner Theater, filmy studenckie i niektóre filmy niezależne wezmą niereprezentowanych aktorów.
Im więcej masz doświadczenia i umiejętności, tym większe prawdopodobieństwo, że agent cię przyjmie. Agent zarabia pieniądze, gdy pracujesz, więc chętnie Cię zarejestruje, jeśli możesz pokazać, jakim zasobem będziesz dla niego. Nie ma nic złego w wysyłaniu CV i strzału w głowę (więcej o nich później), ale ważne jest, abyś wysłał kolejne karty informujące agenta, gdzie i kiedy będziesz pracować, aby mógł sam zobaczyć, jakim jesteś dobrym aktorem są.

WZNÓW

Życiorysy pomagają, pomagają w znalezieniu agenta, ale kiedy już go masz, agent użyje go, aby uzyskać przesłuchania. Istnieją pewne zasady dotyczące wznawiania, oto najważniejsze.

Zachowaj to na jednej stronie (8,5 x 11), jeśli jest to więcej niż jedna strona, strony mogą zostać rozdzielone, a szczegóły utracone.

Zrób to schludnie. Wiadomo, że ludzie omijają powyższe ograniczenie, używając małego rozmiaru czcionki, jest to kwestia oceny, ale jeśli czcionka jest zbyt mała, będzie trudna do odczytania.

Strzał w głowę powinien być aktualny, ale użyj zdjęcia, które pokazuje, jak najlepiej potrafisz.

Upewnij się, że wszystkie Twoje dane kontaktowe są poprawne, jest to również pomysł, aby ustawić adres e-mail specjalnie dla Twojej bieżącej korespondencji, może to uniemożliwić usuwanie niezbędnych wiadomości e-mail.

Najważniejsza wskazówka dotycząca CV to NIE KŁAMIĆ! Wszyscy kiedyś przesadziliśmy w formularzu zgłoszeniowym, ale powinieneś bardzo uważać na to, co powiesz, co możesz zrobić w swoim CV. Przyszłe możliwości mogą być zagrożone, jeśli będziesz kłamać, a będziesz wyglądać głupio, jeśli odłożysz jazdę na motocyklu jako umiejętność, a pierwszego dnia na planie musisz przyznać się do tego, aby dostać rolę.

LOKALNE KOMERCYJNE

Większość możliwości aktorskich koncentruje się w dużych miastach, takich jak Nowy Jork i LA, ale inne możliwości pojawiają się w całym kraju, z których niektóre wspomniałem w pierwszym akapicie. Najbardziej dochodowe mogą być reklamy dla lokalnych dealerów samochodowych, restauracji i dużych lokalnych sklepów. Są one zwykle produkowane przez lokalne agencje, które zwykle korzystają z lokalnych talentów, ponieważ jest to łatwiejsze i tańsze niż latanie w kimś z Los Angeles. Reżyser nadal będzie zatrudniać tylko aktorów o odpowiednich umiejętnościach i wyglądzie, ale możesz zwiększyć swoje szanse, jeśli masz różnorodne lub Wygląd „niejednoznaczny etnicznie”, tj. Czy można zaliczyć więcej niż jeden typ rasy.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego artykułu, mam nadzieję, że dał ci kilka pomysłów na maksymalizację twoich możliwości aktorskich. Mam nadzieję, że pomógł i dał ci kilka pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.