Praca w domu jako transkrypcja medyczna

Transkrypcje medyczne odpowiedzialne za przekształcanie różnych raportów szpitalnych z ich dyktowanej formy do formy pisemnej. Każdego dnia do szpitali na całym świecie trafiają tysiące pacjentów. Większość pacjentów jest widziana na każdej izbie przyjęć iw pewnym momencie będzie wymagać różnych badań laboratoryjnych i prześwietlenia. Za każdym razem, gdy pacjent kontaktuje się z lekarzem, generowane są raporty – wyobraź sobie, ile raportów medycznych jest dyktowanych każdego dnia.

Transkrypcje medyczne dokonują transkrypcji raportów medycznych, które są zapisywane w postaci papierowej lub przechowywane na komputerze. Dopóki są lekarze, raporty medyczne będą tworzone i będą wymagały transkrypcji, zapewniając możliwości pracy dla osób wykonujących transkrypcje medyczne.

Praca jako transkrypcja medyczna niekoniecznie oznacza pracę przy biurku w szpitalu lub gabinecie lekarskim – możesz zrobić karierę w dziedzinie transkrypcji medycznych, pracując w zaciszu własnego domu, składając wnioski online do instytucji medycznych. Większość instytucji medycznych ma witryny internetowe, na których zamieszcza się listę wolnych miejsc pracy.

Należy jednak zachować ostrożność podczas wypełniania formularza online. Dokładnie zapoznaj się z instrukcjami przed udzieleniem odpowiedzi na pytania, ponieważ firmy medyczne sprawdzają, jak dobrze wykonałeś instrukcje i wypełniłeś formularz jako podstawę do zatrudnienia. Musisz być skrupulatny w gramatyce i pisowni, ponieważ raporty medyczne muszą być przepisywane bez błędów.

Typowe wymagania stawiane osobom dokonującym transkrypcji są następujące: Muszą posiadać dogłębną znajomość terminologii medycznej, doskonałą znajomość gramatyki i ponadprzeciętne umiejętności gry na klawiaturze. Klawiatura to coś więcej niż zwykłe pisanie – oznacza biegłość w używaniu wszystkich klawiszy na klawiaturze. Prokrastynacja nie jest cechą, która dobrze sprawdza się w tym zawodzie, więc jeśli masz zwyczaj odkładania rzeczy, transkrypcja medyczna nie jest dla Ciebie pracą. Osoby dokonujące transkrypcji w domu muszą samodzielnie uruchamiać się samodzielnie, w razie potrzeby powinni umieć wyszukać nieznane zwroty lub żargon oraz być sumiennymi, zorientowanymi na szczegóły pracownikami.

Większość firm wolałaby zatrudniać specjalistów od transkrypcji medycznych z wcześniejszym doświadczeniem wewnętrznym, zatrudniając kogoś do pracy z domu, ponieważ mogą zaoszczędzić czas, który zostałby poświęcony na szkolenie. Wiele z nich wymaga od kandydatów rocznego lub dłuższego doświadczenia w pracy w klinice lub szpitalu.

Jeśli jednak jesteś początkującym transkrypcją medyczną bez żadnego doświadczenia, istnieją firmy, które wymagają od swoich kandydatów jedynie doskonałych umiejętności słuchania i gry na klawiaturze oraz, oczywiście, dobrej znajomości gramatyki angielskiej. Pracodawcy ci zapewniają swoim kandydatom pracującym w domu zasoby medyczne zawierające terminy, skróty i definicje medyczne, aby pomóc im w transkrypcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.