Praca w domu, praca na własny rachunek, praca zdalna są uzasadnione

Słyszysz wiele o ludziach, którzy zarabiają dużo pieniędzy, pracując przy niektórych okazjach MLM, ale jedyny problem z nimi polega na tym, że musisz dokonać inwestycji i musisz znać wielu ludzi. Mam gwarantowany dochód co miesiąc, który pokrywa mój czynsz, ale jestem w domu przez cały czas i nie zarabiam dodatkowych pieniędzy. Kiedy moja żona i ja po raz pierwszy przyjechaliśmy do Brunszwiku, złożyliśmy podania w wielu lokalnych firmach, ale problem polega na tym, że obecnie mamy tylko jeden samochód między nami.

Zarejestrowałem się w Guru ponad rok temu, ale prawie nigdy tego nie realizowałem. Guru to witryna, która mówi, że możesz składać oferty na pracę jako freelancer. Jedynym problemem jest to, że w danej chwili możesz mieć tylko jeden aktywny profil. Z Careerbuilder możesz ubiegać się o stanowiska w sprzedaży detalicznej, telemarketingowe i wszystko inne, co Ci się podoba. Możesz to wszystko zrobić bez ograniczeń. W zeszłym tygodniu otrzymałem zaproszenie w jakiejś niechcianej wiadomości na temat taniej wersji próbnej dla niezależnej witryny i zarejestrowałem się i odpowiedziałem na tyle reklam, do których się zakwalifikowałem.

Nie otrzymałem odpowiedzi, więc anulowałem członkostwo. W przeciwnym razie automatycznie obciążyłby moją kartę kredytową za pełne miesięczne członkostwo, a ponieważ nie uzyskałem nic z okresu próbnego, nie zamierzałem korzystać z usługi. Następnie wyszukałem w sieci artykuły na temat pracy na zlecenie, pracy w domu, pracy zdalnej itp. Dowiedziałem się, że istnieje wiele witryn, które podają właściwe informacje tylko wtedy, gdy zapłacisz składkę członkowską. Te strony zarabiają na każdym, kto się zarejestruje, ale prawie gwarantuję, że żaden z członków nie otrzymuje i nie działa z tych witryn.

Wczorajszy dzień spędziłem odwiedzając każdą niezależną witrynę, która nie pobierała żadnych opłat z góry. Mogą próbować skłonić Cię do zarejestrowania się w dodatkowych usługach, które są płatne, ale przeglądanie ofert pracy i odpowiadanie na nie nic Cię nie kosztuje. Większość odpowiedzi, które otrzymałem, pochodziła od ludzi, którzy próbowali wciągnąć mnie w jakiś Biz Opp. Lub oferowanie pracy, w której jedyną rekompensatą jest prowizja po dokonaniu sprzedaży.

W przeszłości próbowałem tylko zlecać prace i na początku wszyscy jesteście podekscytowani pracą. Tak samo jest, jeśli kiedykolwiek zarejestrowałeś się w jednej z tych firm MLM. Po jakimś czasie masz dość, gdy okazuje się, że byłeś jedyną osobą, która naprawdę ekscytowała się danym produktem lub Biz. Osoby rekrutujące na te okazje są bardzo dobre, jeśli chodzi o podekscytowanie wszystkich możliwych pieniędzy, które możesz zarobić.

Odpowiedziałem na to jedno ogłoszenie, które poszło w ten sposób;
Zarabiaj od 500 do 1000 USD dziennie po prostu dzwoniąc.
Nie MLM, brak sprzedaży, brak zapasów, brak uruchamiania

Podał adres e-mail, na który odpowiedziałem, a dzisiaj otrzymałem telefon w tej sprawie. Pani zadała mi kilka pytań, na przykład czy mogę postępować zgodnie z konkretnym biznesplanem, a po pozytywnej odpowiedzi powiedziała mi, żebym zadzwonił pod określony numer dziś o 15:00. Zadzwoniłem pod numer, który był połączeniem konferencyjnym i przez telefon można było usłyszeć tych wszystkich innych ludzi, którzy rozmawiali o tym, jak teraz zarabiają z tego sześć cyfr rocznie. Niektórzy ludzie powiedzieli, że byli policjantami, nauczycielami, prawnikami i menedżerami z innych branż. To wszystko sprowadzało się do tego, że zmusili cię do wykonania tego telefonu, ponieważ chcieli, abyś usłyszał całe podekscytowanie od innych ludzi, które wtedy cię podnieciło. Za zastaw w wysokości 3500 $ można wtedy pozyskać inne osoby, które zapłaciłyby to samo zobowiązanie złożone pod tobą. Trzeba było zareklamować napisane ogłoszenie i zadzwonić do każdego, kto odpowiedział.

Dla mnie jest to podobne do starych schematów listów łańcuszkowych, ale zamiast koperty w poczcie otrzymałeś e-mail. Żadnego produktu, żadnych ebooków, żadnych prób. Otrzymałeś tylko satysfakcję z rozstania się z pieniędzmi. Powiedzieli mi, że jeśli nie mam pieniędzy, to pójdę i pożyczę od kogoś. W Internecie jest tak wiele takich programów i nigdy nie przestaje mnie zadziwiać, jak ludzie mogą spać w nocy po tym, jak przekonali innych do rozstania się z ciężko zarobionymi pieniędzmi. Nazywam to oszustwami. Nie ma innego sposobu, aby na to spojrzeć.

Teraz odkryłem, że istnieje kilka legalnych miejsc pracy na odległość. Są to okazje do pracy telefonicznej z domu i otrzymywania wynagrodzenia godzinowego. Otrzymałem dzisiaj kilka e-maili od kilku z tych firm, wypełniłem ich aplikacje i przeszedłem szkolenie. Piłka jest teraz na ich boisku, ale jeśli te prace się nie powiodą, uwierz mi, nie będę trzymać tego w sobie.

Doszedłem do wniosku, że potrzebujesz aby trzymać się witryn takich jak Craigslist, Careerbuilder i Monster, a w polu wyszukiwania używać słów kluczowych, takich jak Virtual Employee, freelance, virtual call center, work-at-home call center lub zdalny pracownik. Teraz jest kilka usług, które opublikują to, czego szukasz na wielu tablicach ogłoszeń i jest to w porządku, jeśli masz dodatkowe pieniądze, ale uważaj na swoje pieniądze.


Kiedy wyszukujesz w witrynie takiej jak Google lub Yahoo, wyniki, które pojawiają się jako pierwsze w polu, to płatne oferty. Zakładam, że te wyniki to MLM lub inny typ Biz opp. Pamiętaj, że każda witryna, która pobiera opłatę, prawdopodobnie zarabia tylko, pobierając tę ​​opłatę. Guru pozwala ci przynajmniej licytować 10 ofert pracy miesięcznie, nic nie płacąc. Zastanawiam się nad stworzeniem tablicy z ofertami pracy, na której freelancerzy będą publikować swoje portfolio, a firma, która ma pracę, zajrzy do witryny w poszukiwaniu niezależnej osoby. Jedyne pieniądze, które bym zarobił, pochodziłyby z czegoś takiego jak Google Adsense lub zostając partnerem Amazon i pozwalając im sugerować książki na podstawie wyszukiwania osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.