Próbki wznowienia administratora zapewnią przewagę podczas ubiegania się o nowe stanowisko.

Będąc administratorem, być może będziesz musiał wchodzić w interakcję z dyrektorem generalnym przez minutę, a przez następną minutę ze sprzątaczem podłóg. Czego oczekuje się od administratora, różni się w zależności od organizacji.

Ale ogólnie rolą administratora jest być bardzo elastycznym i przyjaznym, przystępnym i posiadającym dobre umiejętności międzyosobowe. Ponadto od administratora oczekuje się szybkiej nauki. To powiedziawszy, upewnij się, że Twoje CV przekazuje tę wiadomość, jeśli posiadasz te umiejętności.

Oprócz podstawowych treści życiorysu, takich jak dane kontaktowe, historia zatrudnienia, kwalifikacje itp., Skorzystanie z dodatkowych dostosowanych informacji może być pomocne.

– Wspomnij, jak elastyczny jesteś. To plus dla każdej roli. Ale dla administratora jest to wymagana umiejętność miękka.
– Jak dobry jesteś jako osoba przyjazna ludziom?
– Jak radzisz sobie z ego innych? Jeśli znasz język CEO, a także język urzędowy laika, wspomnij o tym.
– Jako administrator być może będziesz musiał nauczyć się nowych procesów i przejść nowe programy szkoleniowe. Wspomnij o swoich umiejętnościach szybkiego uczenia się.
– Wspomnij, jak w jakikolwiek sposób obniżyłeś koszty i zaoszczędziłeś pieniądze w swoim dziale lub całej organizacji.
– Opowiedz krótko, dlaczego powinieneś zostać wezwany na rozmowę. Na przykład certyfikowany administrator baz danych Oracle z 5-letnim doświadczeniem, doświadczony administrator szpitala z odpowiednimi umiejętnościami itp.
– Wymienić wszelkie kwalifikacje techniczne lub informatyczne, rozwój osobowości, dyplom z administracji biurowej lub szpitalnej itp. Wykonane w ramach kursu wraz z pokrótce jego treścią, czasem trwania, instytutem i wynikami.
– Powiedz, w jaki sposób poprawiłeś wydajność i produktywność w swoim dziale lub w całej organizacji.
– Podkreśl wszelkie inne osiągnięcia, które przyniosły korzyści Twojemu działowi i oczywiście całej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.