Rozwiń swoją karierę pielęgniarską dzięki dyplomowi pielęgniarstwa online

Według US Bureau of Labor Statistics, pielęgniarstwo jest jednym z najszybciej rozwijających się zawodów w naszej gospodarce, z ponad 27% wzrostem zatrudnienia przewidywanym w ciągu najbliższych 5 lat. Na rynku opieki zdrowotnej istnieje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowane pielęgniarki, a zdobycie tytułu pielęgniarskiego z pewnością doprowadzi Cię do lepszej przyszłości.

Jeśli jesteś już na rynku opieki zdrowotnej jako RN, nadszedł czas, aby rozwinąć swoją karierę pielęgniarską, zdobywając tytuł licencjata lub magistra pielęgniarstwa. Im wyższy stopień, tym większa szansa na zatrudnienie, będziesz zarabiać wyższe wynagrodzenie i będziesz miał dużo większą swobodę w wyznaczaniu własnej ścieżki kariery.

Obecnie istnieje wiele prestiżowych uniwersytetów internetowych oferujących programy studiów online od RN do BSN, a teraz możesz zdobyć dyplom pielęgniarski online. Główną korzyścią płynącą z ubiegania się o tytuł pielęgniarski online jest wygoda. Podobnie jak większość przyszłych studentów pielęgniarstwa online, masz pracę, z której nie możesz sobie pozwolić, aby wrócić do tradycyjnych szkół w kampusie i kontynuować studia. Możliwość „uczestniczenia” w zajęciach online z dowolnego miejsca jest dostępna w dowolnym czasie, zgodnie z Twoim harmonogramem; stopień pielęgniarski online umożliwia osiągnięcie celu kariery pielęgniarskiej, jednocześnie umożliwiając kontynuację obecnej pracy.

Licencjat z pielęgniarstwa to podstawowy stopień na poziomie zawodowym zawodu pielęgniarki. Zdobywając tytuł licencjata pielęgniarstwa online, możesz odnieść sukces w karierze w specjalistycznych dziedzinach, takich jak:

 • Pomoc na ostrym dyżurze
 • Domowa opieka zdrowotna
 • Opieka psychiatryczna
 • Krytyczna opieka
 • onkologia
 • Geriatria
 • Pediatria
 • płuc
 • położnictwo

Master Science in Nursing to jeden z najgorętszych stopni, a studenci z tytułem magistra pielęgniarstwa są bardzo poszukiwani na rynku pracy w służbie zdrowia. Najczęściej studenci, którzy decydują się na studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo, mają już doświadczenie w pracy na kierunku pielęgniarskim. Dyplom absolwenta umożliwi Ci awans na wyższe stanowisko, najczęściej menedżerskie. Możesz również uzyskać tytuł magistra pielęgniarstwa w ramach programu pielęgniarskiego online. Najczęściej jako student studiów magisterskich będziesz musiał wybrać specjalizację, na której będziesz się skupiać na nauce. Wśród wspólnych specjalizacji dla absolwentów pielęgniarstwa są:

 • Społeczne systemy opieki zdrowotnej
 • Pielęgniarstwo w podeszłym wieku
 • Pielęgniarstwo psychologiczne
 • Administracja systemami opieki zdrowotnej
 • Pielęgniarstwo rodzinne

Po ukończeniu studiów magisterskich zostaniesz specjalnie przeszkolony, aby odnieść sukces w dziedzinie, na której się koncentrujesz.

Podsumowanie

Zgodnie z przewidywaniami pielęgniarstwo jest jednym z najszybciej rozwijających się zawodów w ciągu najbliższych 5 lat. Wykwalifikowana pielęgniarka z tytułem licencjata i magistra jest bardzo poszukiwana na rynku pracy w służbie zdrowia, więc rozpoczęcie pracy już teraz, aby zdobyć stopień pielęgniarski, doprowadzi Cię do lepszej przyszłości zawodowej. Stopień pielęgniarstwa online umożliwia zdobycie dyplomu z dowolnego miejsca i według własnego harmonogramu, przygotowując Cię do konkurowania w tym dynamicznie rozwijającym się sektorze opieki zdrowotnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.