Wygraj własne Lotto

Kiedy ludzie mówią o wzbogaceniu się, zwykle myślą o wzbogaceniu finansowym. (Pokaż mi pieniądze!) Ale możemy również wzbogacić wiele innych aspektów naszego życia, takich jak: duchowe, umysłowe, fizyczne i społeczne, na przykład. Wygranie wielodolarowej loterii nie jest niemożliwe, ale czy spędzasz życie czekając, aż fortuna do Ciebie przyjdzie? Ci z was, którzy czują się bezsilni w pracy, mają większą kontrolę nad swoim przeznaczeniem, niż myślicie.

Dlaczego nie wygrasz WŁASNEGO Lotto?!? Tak to prawda. Co powstrzymuje cię przed wygraną w swoim życiu?

Mój przyjaciel jest właścicielem usługi wsparcia dla komputerów PC o nazwie Geeks 4 Rent http://www.geeks4rent.com/. To, co zaczęło się dla niego jako hobby kilka lat temu, jest teraz jego pracą na pełny etat. To facet, który wiedział, czego chce i poświęcił większość swojego czasu, pieniędzy i energii na stworzenie własnego biznesu wsparcia dla komputerów PC. Jako ktoś, kto pracuje w Helpdesku od pięciu lat, wiem, że bardzo niewiele osób ma większą wiedzę o komputerach niż mój znajomy, który prowadzi Geeks 4 Rent. Pracuje w swojej wymarzonej pracy i bardzo dobrze mu za nią zarabia. Wygrał własne Lotto!

Możesz wygrać swoje wygrane w Lotto, jeśli podejmiesz wyzwanie i możliwości przyszłości. Pamiętasz klasykę Charlesa Dickensa „A Christmas Carol”? Scrooge nie miał ochoty się zmieniać. Duchy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Bożego Narodzenia przekonały Scrooge’a do zmiany, pokazując mu, gdzie był, gdzie był i gdzie skończy, jeśli nadal będzie żył tak, jak żył. Pod koniec historii Scrooge był odmienionym człowiekiem, ponieważ nauczył się przyjmować przyszłość, zamiast się jej bać.

Tak. Zmiana JEST przerażająca. Nieznane też jest przerażające. Zbyt wielu z nas żyje z żalem i trzyma się błędów przeszłości. Oczywiście istnieją pewne żale, których nie możemy przezwyciężyć. Ale MOŻEMY reagować na bieżące wydarzenia i aktywnie unikać obaw jutra. Co chcesz, aby Twoja przyszłość przyniosła? Jak chcesz, aby wyglądało Twoje życie? Jak wygrasz we własnym Lotto?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.